niedziela, 20 września 2015

Wysoka wygrana w pierwszym meczu ligowym z Goplanią

Wczoraj 19.09. 2015 roku odbył się pierwszy mecz młodzików Cuiavii I Inowrocław. Na własnym boisku przy ulicy Wierzbińskiego podejmowaliśmy Goplanię Inowrocław. Od początku meczu narzuciliśmy swój styl gry. Już w 1min. wynik spotkania otworzył Michał Jóźwiak. Bramki padały co chwilę: 5' Aleks Szklarski, 9' ponownie Michał Jóźwiak, 11 i 12' Jakub Czerwiński, 17' Mateusz Jabłoński. W 19' przed szansą podwyższenia wyniku  stanął mój brat Michał i po mocnym strzale z rzutu karnego piłka odbiła się od słupka, bramkarza Goplanii i wyszła na aut. Na zakończenie w 29' wynik do przerwy ustalił Michał Jóźwiak i Cuiavia schodziła do szatni z wynikiem 7:0. Drugą połowę zaczęliśmy podobnie. Od początku atakowaliśmy na bramkę rywala. Coraz bardziej zmęczeni piłkarze Goplanii nie znaleźli rady jak powstrzymać nasze ataki. W tej połowie strzeliliśmy 11 bramek. Strzelcami byli: po 2 Kaliski, Szklarski, Jóźwiak i Czerwiński oraz Kulak, Gralewski i Jabłoński  po 1. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 18:0, choć gdybyśmy wykorzystali wszystkie dogodne sytuacje rozmiary zwycięstwa byłyby dwukrotnie wyższe.